На сьогоднішній день Інтернет-центр Шполянської ЦРБ це сучасний, самостійний, інформаційний відділ, що сприяє професійному, та особистісному розвитку громадян, основне завдання якого є забезпечення оперативного доступу читачів до різносторонньої інформаці. Користувачами Інтернет-центру є представники найрізноманітніших верств населення району – студенти, учні, службовці (вчителі, підприємці, медичні працівники, держслужбовці, безробітні та ін.) Системний адміністратор Марина Бакалина проводить індивідуальну попередню консультацію з кожним користувачем, знайомить з правилами Інтернет-центру, виявляє рівень комп’ютерної грамотності.

В максимально-доступній формі користувачі центру отримують навички основ роботи на комп’ютері: робота в Windows ХР; робота в Microsoft Office; робота з базами даних, основи роботи в Інтернеті.

Інтернет-центр допомагає задовольнити найрізноманітніші запити читачів а інформацію, в тому числі і на ту, що відсутня в бібліотеці. Розробляється різноманітна веббібліографія для полегшення пошуку в Інтернеті, яка знаходиться на „Поличці віртуальних довідок”та постійно поповнюється згідно запитів читачів. Для учнів розроблено підбірку Web-сайтів за шкільною программою. Для тих, хто обирає професію проводиться віртуальний екскурс сайтами вищих навчальних закладів України „Інтернет для абітурієнтів”. Відшукуються матеріали про тих, чи інших людей; видатних особистостей; сценарії та матеріали проведення тих чи інших масових заходів з застосуванням музичного супроводу.

Створення Інтернет-центру в бібліотеці підняло на новий рівень інформаційне обслуговування користувачів, що сприяє утвердженню позитивного іміджу бібліотеки.

Для колективу бібліотечних працівників та користувачів Інтернет став засобом пізнання та освоєння нових технологій.

Проведена велика робота по участі в конкурсі «Бібліоміст». Вже на осінь 2011 року до мережі Інтернет будуть підключені Антонівська, Ярославська, Липянська, Васильківська, Матусівська сільські бібліотеки-філіали.

Районна бібліотека надає додаткові платні послуги:

- роздрук та набір тексту,

- сканування,

- макетування титульних сторінок

- ксерокопія.

Кiлькiсть переглядiв: 196

Коментарi