Відділ обслуговування центральної районної бібліотеки протягом року відвідують до 5000 читачів. Їм видається понад сто тисяч екземплярів книг, газет та журналів. До послуг користувачів бібліотекою нові книги з української літератури, світової а також історична література, фантастика.

В читальній залі користувачі бібліотеки мають змогу познайомитися з газетами та журналами різного тематичного напрямку.

Працівниками відділу проводяться різноманітні масові заходи.

Це літературно-музичні вечори, вечори вшанування, вечори-зустрічі, презентації книг, графічні огляди по творчості відомих письменників.

Вже традиційними стали творчі вечори художників. Так проведенні зустрічі з художником, скульптором В.Г. Крючковим, Заслуженим художником України І.В. Фізером, талановитою художницею Т. Д. Сосуліною. Зараз діє в бібліотеці виставка робіт самодіяльної художниці з Лебедина Т. Г. Галати. Також на відділі обслуговування діє клуб «Твоє здоров’я». В рамках засідання клубу відбуваються зустрічі з лікарями.

В читальному залі працює літературна студія ім.. О.Влизька на засіданнях студії всі небайдужі до поезії можуть прочитати свої вірші, поділитися враженнями та поспілкуватися один з одним.

Кiлькiсть переглядiв: 245

Коментарi