• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Виставкова діяльність

«Зустріч з прекрасним»

За ініціативи начальника відділу культури і туризму, заслуженого працівника культури України Дмитра Вовка, директора Шполянської ЦБС Наталії Мазур та завідуючої відділом обслуговування районної бібліотеки Валентини Іванкіної в читальній залі організовано постійно діючу виставку «Зустріч з прекрасним», де постійно організовуються виставки, як майстрів-початківців так і майстрів-професіоналів, цікавих талановитих людей і земляків.

Це дає змогу читачам бібліотеки, всім жителям району, учням шкіл та молоді проводити зустрічі з прекрасним, розширювати свій мистецький кругозір, вивчати таланти, милуватись українським духом, що панує в кожній роботі майстра.

Працівники бібліотеки проводять як індивідуальні, так і колективні екскурсії та ознайомлення читачів бібліотеки з мистецькими роботами.

Бібліотечні працівники разом з методистами районного Будинку культури ведуть облік та організовують презентацію, або виставку робіт самодіяльних майстрів декоративно-ужиткового мистецтва в районі. Ці роботи часто бачать відвідувачі обласних виставок.

Кiлькiсть переглядiв: 654

Коментарi