Шполянська районна централізована бібліотечна система

/Files/IMG_6278.JPGЛАСКАВО ПРОСИМО

Книжковий дім - бібліотека це затишок думок твоїх. Бібліо - звали книгу греки, цю назву ми взяли від них

Вітання!

Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаємо вас на офіційній веб-сторінці Шполянської районної централізованої бібліотечної системи. За допомогою мережі тепер кожен може, не виходячи з домівки, дізнатися про те, як живе Шполянщина, основні новини для користувачів бібліотек району. Книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотеки – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Працівники бібліотек допомагають читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.

Задовольняючи наукові і культурні потреби громадян, бібліотеки забезпечують нерозривний зв’язок минулого і сьогодення, одержання повного огляду інформації зі світового простору, сприяють піднесенню інтелектуального рівня народу.

Важко переоцінити роль цих культурно-просвітницьких осередків у збереженні та популяризації знань, накопичених людством, їх внесок у розвиток вітчизняної освіти, збагачення духовного потенціалу суспільства.

У розділах сайту ви зможете ознайомитися з найвагомішими аспектами життя бібліотеки та її користувачів. Знайти цікаву інформацію про культурно-мистецьке життя.

Бажаємо Вам, шановні читачі, всім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага Української держави.

Маємо надію, що кожен відвідувач нашого сайту стане постійним. Для цього ми будемо представляти вам різноманітну інформацію про бібліотечне життя.

Сподіваємося, що викладена на сайті інформація буде для вас корисною та цікавою.

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Грудень 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031