Читання – найважливіша сфера духовного життя, тому важливо у молодших учнів розвивати уміння самостійно і змістовно проводити дозвілля за допомогою книг.

З метою залучення читачів до бібліотеки для учнів 1-х класів та дошкільників проводяться екскурсії та бібліотечні уроки під такими назвами: «Здраствуй книжкове місто», «Про книгу і бібліотеку», «З поштової скриньки листоноші Пєчкіна». Діти знайомляться з новинками літератури та періодичних видань.

При Шполянській районній бібліотеці для дітей розпочав у 2011 році свою роботу клуб допитливих дітей «Чомусики».

Діти приймають активну участь у проведенні кожного засідання: ретельно обирають тему, готують питання, на які хочуть отримати цікаві і змістовні відповіді. Засідання проводяться 1 раз на квартал.

Продовжує свою роботу клуб «Весела майстерня», який популяризує серед дітей такі види декоративно-прикладного мистецтва: бісероплетіння, квілінг, паперопластик, виготовлення м’якої іграшки і ляльки-мотанки. Діти під керівництвом своїх наставників Ольги Задворської, Людмили Ковіки створюють гарні сувеніри і подарунки своїми руками.

З метою заохочення читачів до більш активного відвідування бібліотеки під час літніх канікул районна бібліотека для дітей започаткувала конкурси: «Кращий читач літа» і конкурс-проект «Яким я бачу наше місто». Учасники останнього конкурсу мають змогу втілити свої задуми на дану тему в літературних творах, в творах образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва. Кращі роботи стають окрасою святкової виставки на День міста.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих.

Кiлькiсть переглядiв: 336

Коментарi